Зворотний бік All inclusive: чим насправді годують туристів у готелях Єгипту

Shutterstock

Більша частина населення України для відпочинку найчастіше обирає регіони Єгипту або Туреччини. Триразове харчування, море, басейни та сонце. Однак чи дійсно все так чудово, як здається на перший погляд?

"Дивогляд" із посиланням на РБК-Україна вирішив показати вам зворотний бік "вишуканої" кулінарії  за програмою All inclusive у готелях Єгипту і розповісти, як застерегти себе від отруєння.

Перш за все варто сказати про свіжість продуктів та механізм їхньої закупівлі. На день на одного туриста готель витрачає близько $13-14. Сюди входить триразове харчування, напої у барах, оплата за роботу персоналу та електрика. 

Вже з цього можна зрозуміти, що у пріоритеті готелю лежить оплата праці обслуговуючого персоналу та електрики, а отже на харчування залишається менша частка від цієї суми. Щоб прогодувати своїх відвідувачів, готель закуповує одразу велику кількість продуктів, серед яких м'ясо та риба завжди заморожені

Саме тому рекомендується упродовж усієї відпустки надавати перевагу сезонним овочам та фруктам. Зазвичай, у цьому регіоні вони завжди свіжі.

Варто сказати й про так звані "хитрі ходи" готелю. Щоб заощадити на дорогих продуктах (таких, як м'ясо або морепродукти), на барі, що біля басейну, у меню завжди можна знайти фаст-фуд (піца або бургер). Це робиться для того, щоб людина трохи наситилась, а на вечерю з'їла менше. 

Згадаймо й про напівфабрикати. Зауважте, що усі смаколики, на кшталт сирників, круасанів та іншої випічки не є свіжоспеченими, а морепродукти завжди консервовані

Однак, це не всі таємниці, які приховує харчування All inclusive. Якщо ви думали, що кожен день у меню готелю буде виключно свіжі страви, то ви помилялися. Зажди, страви, що залишилися з попереднього дня, використовуватимуться у подальшому, але вже в іншому вигляді. Наприклад, якщо сьогодні ви їли запечену курку, то є ймовірність, що за декілька днів вас годуватимуть курячим рулетом.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що працівники готелю розповіли про найдивніші речі, які гості забували в номері.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ