Готельний номер

Грошове дерево, квитки на Мальдіви та свідоцтво про шлюб: працівники готелю розповіли про найдивніші речі, які гості забували в номері

Shutterstock

І це ще не все, що забули гості забули в готелі за 2020 рік

Співробітники мережі британських бюджетних готелів перерахували дивні речі, які гості забували у номерах за 2020 рік. Про це пише Daily Mail.

Сибірський хаскі, невелика армія солдатиків-лускунчиків зі зростом в 180 сантиметрів та цінні папери на суму 500 тисяч фунтів стерлінгів виявилися найбільш дивними знахідками у кімнатах, розповідає готельний персонал. 

У деяких готелях цієї мережі мешкали лікарі та медсестри, які працювали у відділеннях для інфікованих COVID-19. Після себе вони забували стетоскоп, лабораторний халат та хірургічне приладдя. Також покоївки виявили щоденник медсестри, в якому вона писала про свій досвід роботи з хворими вірусом. 

Через пандемію у 2020 році багато пар скасували свої весілля, оскільки спочатку церемонії були заборонені, а потім кількість гостей обмежувалася тридцятьма персонами. Однак предмети, пов'язані з весіллям, покоївки знаходили доволі часто. Наприклад, грошове дерево, на якому була прикріплена купюра на суму 10 тисяч фунтів. Зазвичай її дарують молодятам під час церемонії. 
 
Серед забутих весільних подарунків також був двометровий білий іграшковий ведмідь, посуд з італійського скла та навіть свідоцтво про шлюб та авіаквитки на Мальдіви. 
 
Читайте також:чи безпечно зупинятися в готелях під час карантину. 
Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ