Готель

Карантинні подорожі: чи безпечно зупинятися в готелях

CNN

Експерти пояснили, чи можна жити у готельних номерах під час подорожей

Американські експерти з Центру контролю і профілактики захворювань розповіли, наскільки безпечно проживати у готелях під час пандемії коронавірусу. Їхні рекомендації публікує Fox News.

Якщо ви вирішили вирушити в подорож, найкращим варіантом буде орендувати окремий будинок, де у вас буде мінімум контактів зі сторонніми людьми.

Також експерти радять звернути увагу на те, щоб у цьому житлі до вас щонайменше 72 години не проживали інші гості.

Найгіршим варіантом для розміщення є гуртожитки чи хостели зі спільними спальними кімнатами.

Якщо ви все ж зупиняєтеся в готелі, експерти радять дізнатися заздалегідь, яких заходів безпеки там вживають. Наприклад, багато готелів запровадили вдосконалені процедури прибирання, додаткову очистку кондиціонерів і заохочують соціальне дистанціювання в місцях загального користування.

За можливості, відмовтеся від послуги прибирання номера, щоб у приміщення заходило якомога менше сторонніх людей.

Окрім того, експерти радять намагатися уникати ліфтів і користуватися сходами. Це стосується не лише готелів, а й звичайних багатоквартирних будинків.

У світі набирає обертів друга хвиля пандемії коронавірусу. У США другий день поспіль фіксують рекордні показники захворюваності. А в Україні за останню добу зафіксовано 9721 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 304, медпрацівників – 468).

Раніше "Дивогляд" розповідав, який ризик захворіти коронавірусом у літаку.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ