Коронавірус

Експерт розповів, у яких місцях найбільша ймовірність підхопити коронавірус

Shutterstock

Кількість нових випадків COVID-19 щодня зростає

Колишній головний санітарний лікар України Святослав Протас розповів, у яких місцях є найбільший ризик заразитися коронавірусом.

"Найбільший ризик – 30% – інфікування  COVID-19 відбувається в медичних закладах. 20% – це соціальні заклади з постійним перебуванням людей, тобто половина випадків відбувається в тих закладах, які працюють постійно і їх роботу зупинити не можна", – заявив експерт, передає "24 канал".

За його словами, у розважальних центрах ризик захворіти приблизно такий самий, як і на роботі.

Щоб людина інфікувалась, мають бути 3 складові:

  • глибина дихання
  • термін перебування хворої людини біля здорової
  • відстань

"Єдине джерело інфікування – це хвора людина. Але ми сьогодні нічого не робимо для того, аби хворі з легкою формою або особи, які перебували з ними в контакті, були в ізоляції. Бо вони сьогодні розгулюють вулицями, а від цього страждають і бізнес, і суспільство", – додав Протас.

За минулу добу в Україні зафіксовано 9721 новий випадок коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 304, медпрацівників – 468).

Раніше "Дивогляд" розповідав, що науковці виділили сім основних груп проявів, за якими можна відрізними легку форму коронавірусу.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ