Подорож

Які предмети в ручній поклажі найбільш небезпечні під час пандемії – авіаексперт

Shutterstock

Спеціаліст радить обов'язково брати з собою санітайзер та серветки зі спиртом

Британський авіаексперт Мартін Ліндсторм назвав найбільш небезпечні предмети для пасажирів у ручній поклажі, що можуть становити загрозу як переносники коронавірусної інфекції. Про це пише Daily Express.

За його словами, для пасажирів найбільшу загрозу становлять паспорти. Він назвав місце паспортного контролю "найбільш заразливим в аеропорту". Авіаексперт пояснює це тим, що велика кількість людей регулярно проходить крізь стійки прикордонного контролю.

"Продезінфікуйте руки і документ відразу після виходу з кабіни прикордонного контролю. Пам'ятайте, що щодня більш ніж 235 тисяч гостей з паспортами проходять через ці стійки в кожному з десяти найбільших міжнародних аеропортів Великобританії", – зазначив Ліндсторм.

Ще одним предметом, що містить велику кількість мікробів, є смартфон. 

"Вважайте телефон продовженням вашої руки та регулярно його дезінфікуйте", – порадив Ліндсторм. 

Експерт закликав пасажирів брати з собою спеціальні серветки, щоби протирати всі поверхні, яких ви будете торкатися. 

"Як тільки ви опинилися біля свого крісла на борту, витріть всі поверхні, яких будете торкатися: пряжку ременя безпеки, підлокітники зверху і знизу, столик і його замок, а також сенсорні екрани", – порадив експерт.

Нагадаємо, який ризик заразитися коронавірусом у літаку. 

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ