Який напій є найкращим для збереження молодості – коментарі експертів

Зайва вага є проблемою багатьох людей в усьому світі. Існує чимало дієт, які націлені на спалення жиру, але зазвичай вони не працюють.

Не секрет, що одним з найкращих способів зберегти молодість свого тіла та організму є дотримання правильного харчування. Однак, інколи, при додаванні окремого списку корисних продуктів можна забути про стандартні, які раніше ми вживали постійно. Детальніше про один з них розповідає "Дивогляд" із посиланням на Eat This, Not That!

Основою тривалого життя та молодості є дотримання водного балансу. Дуже часто причиною появи зморшок або сухості шкіри є недостатнє споживання чистої води. Але у цьому випадку йдеться не про неї.

Зверніть увагу на чаї. Дієтологи розходяться у думках щодо користі або шкоди цих напоїв. Дехто взагалі вважає, що чаї ніяк не відображаються на людському здоров'ї і необхідні лише для атмосфери та зігрівання людини.

Насправді ж це не так, якщо розглядати окремий вид чаю. Йдеться про звичайний зелений чай, який містить у собі чимало корисних властивостей. Зокрема, й антивіковий ефект.

Ми знаємо, що зелений чай може збадьорити людину. Він також може виступати в якості чудового заспокійливого. А як щодо інших чарівних якостей напою?

Зелений чай гарно впливає на людський мозок, сприяє зниженню рівня холестерину в організмі людини, а також заважає утворенню чинників, що провокують рак.

Зелений чай
Зелений чай
Фото: Shutterstock

Дієтолог Майкл Гарріко впевнений, що у питанні збереження молодості зелений чай відіграє одну з найважливіших ролей і ось чому:

"Коли справа доходить до властивостей проти старіння, зелений чай не має собі рівних. Він містить антиоксидант, який називається епігалокатехін галлат, або EGCG, який ефективний для омолоджування відмираючих клітин шкіри", – розповів фахівець.

Разом із цим, напій містить у собі багато вітамінів В та Е, які надають шкірі здорового вигляду та пружності. 

Зелений чай
Зелений чай
Фото: Depositphotos

Дієтолог Тріста Бест підтверджує думку попереднього експерта та зазначає, що зелений чай є обов'язковим у щоденному раціоні людини, яка хоче зберегти свою молодість:

"Зелений чай насичений антиоксидантами, які мають широку користь для здоров’я, запобігаючи захворюванням, зменшуючи запалення і навіть потенційно запобігаючи раку. Уже цей факт робить зелений чай чудовим напоєм для щоденного споживання для здоров’я та довголіття"

"Ці антиоксиданти діють в організмі, запобігаючи та зменшуючи пошкодження клітин від токсинів і вільних радикалів, які можуть спричинити значне сповільнення метаболізму".

Дієтологиня Джуліана Тамайо запевняє, що зелений чай "діє як стимулятор і має нейропротекторні речовини, які можуть запобігти когнітивним ушкодженням". Він також запобігає появі дегенеративних захворювань, які виникають із старінням.

Зауважте, що захоплюватися зеленим чаєм не можна!

Річ у тому, що цей напій містить у собі велику кількість кофеїну, тому вживати його у великих дозах (понад 8 чашок на день) може бути небезпечно для здоров'я.

"Це може призвести до «головних болів, нервозності, проблем зі сном, блювоти, діареї, дратівливості, нерегулярного серцебиття, тремтіння, печії, запаморочення, дзвону у вухах, судом і сплутаності... Зелений чай також містить хімічну речовину, яка при вживанні у великих кількостях пов’язана з ураженням печінки", – зазначають експерти.

Фахівці рекомендують дотримуватися норми у 3-4 чашки на день.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що фахівці назвали продукт, який захищає від раку та інфаркту. Його рекомендують обов'язково додати до свого раціону і вживати щодня.

Також раніше стало відомо, чому взимку посилюється апетит та з'являється голод.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше