Без зривів та дратувань: як легко перейти на здорове харчування

Здорове харчування стало свого роду трендом у сучасному світі. Щоб його дотримуватися багато людей починають відмовляти у їстівних забаганках, але за кілька днів все одно зривається

Як легко і просто перейти на правильне та здорове харчування без шкоди для здоров'я розповідає "Дивогляд". 

Здорове харчування – це спосіб життя людини, у якому їй комфортно перебувати. Так, інколи буває досить важко переналаштувати себе та свій організм на новий "режим". Але, існує кілька способів, як полегшити цей процес.

  • Знайдіть мотивацію для себе

Мотивація інколи змушує людину робити неймовірні речі. Вона також може допомогти вам легко та з задоволенням перейти на здорове харчування. 

Перш за все, варто наголосити, що споживання корисних продуктів та уникнення шкідливих відображається на вашому організмі та зовнішності. Зокрема, багато людей помічають покращення шкіри, зникнення висипань та подразнень.

Також правильне харчування сприятливо впливає на нормалізацію ваги та позбавляє тіло від набряків. 

Читайте також: Як у 50 виглядати на 30: учені назвали продукт, який уповільнює старіння.

  • Нормалізуйте кількість БЖВ

БЖВ (білки, жири та вуглеводи) є основними мікроелементами, які сприяють повноцінному функціонуванню нашого організму. Вони також відповідають за рівень насиченості після споживання їжі.

Бувають випадки, коли в організмі людини бракує якогось з цих елементів. Тоді у неї з'являється бажання заповнити цей пробіл чимось шкідливим. 

Візьміть собі за звичку упродовж місяця щодня стежити за рівнем БЖВ. Ви помітите наскільки зміниться ваше бажання споживати шкідливі продукти.

  • Заздалегідь плануйте денний раціон

У дорослих людей буває обмаль часу на те, щоб приділяти його приготуванню страв на тиждень. Але у цьому не має й потреби. Достатньо просто заповнити свій холодильник універсальними продуктами (овочі та фрукти, цільнозерновий хліб, сир, яйця, крупи тощо), з яких можна дуже зварганити собі сніданок, обід або вечерю на швидку руку. 

Читайте також: Забудьте про вівсянку: дієтолог розповіла, який сніданок найкорисніший.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" ділився з вами рецептом морквяного печива, яке не зашкодить вашій фігурі.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше