Пенні Амберс та Марк Бетель

Почуття не мають часу: закоханих у молодості розлучили батьки, але вони все одно одружилися за 40 років

metro.co.uk

Свою історію подружжя виклало у книгу, яку назвало "Тридцять дев’ять років у пустелі"

У Великій Британії закохані зустріли одне одного та одружилися через 40 років після того, як їх розлучили батьки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Metro.

Пенні Амберс та Марк Бетель зустріли одне одного 1970х, коли разом навчалися у школі-інтернат та продовжили спілкування після її завершення. Між ними спалахнули сильні почуття і закохані вже збиралися одружуватися, однак думка батьків завадила цьому. 

Батько Пенні навідався до Марка в університет та наказав йому не наближатися до його доньки і забути про неї назавжди. Причиною цього став колір шкіри та національність хлопця.

Пенні Амберс та Марк Бетель
Пенні Амберс та Марк Бетель
Фото: metro.co.uk

Батьки Марка дотримувалися такої ж самої думки щодо Пенні та пригрозили йому тим, що не допомагатимуть грошима, якщо він таки продовжить із нею стосунки:

"Я не міг на щось вплинути. Я був за 3 тис миль від дому в чужій країні. Я повністю залежав від своєї стипендії. Це розбило мені серце", – згадує Марк

Пенні не розуміла, чому Марк вирішив розірвати з нею стосунки. Вона також не знала про його розмову з її батьком. Через розрив в коханим дівчина покинула коледж і не могла налагодити своє особисте життя. За майже 40 років Пенні була двічі одружена, і кожен з цих шлюбів закінчився розлученням. 

Марк же закінчив університет та побудував кар'єру у готельно-ресторанному бізнесі. ВІн таокж мав кілька стосунків, однак разом із цим продовжував шукати Пенні. Враховуючи, що одружуючись вона брала прізвище своїх чоловіків, знайти її було не просто. 

Пенні Амберс та Марк Бетель
Пенні Амберс та Марк Бетель
Фото: metro.co.uk

Відшукати свою кохану Марку вдалося завдяки Facebook. Саме у цій соціальній мережі він побачив фотографію Пенні. Закохані відновили спілкування і невдовзі побачилли один одного. 

"Було відчуття возз'єднання. Проте ми ні на йоту не змінились", – розповідає 60-річна Пенні.

За рік після цього Марк зробив жінці пропозицію, на яку вона відповіла взаємністю. Подружжя також випустило книгу, яку назвало "Тридцять дев’ять років у пустелі".

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що у Великій Британії фермер для освідчення коханій вистриг поле.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ