Пропозиція руки і серця

У Великій Британії фермер для освідчення коханій вистриг поле – зворушливе фото

Shutterstock

"Це був насправді ідеальний ранок"

24-річний британський фермер Сем Такер зробив оригінальну пропозицію руки і серця свої коханій – для цього йому знадобилися поле, газонокосарка та повітряна куля. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Somerset Live.

Чоловік давно готувався до втілення оригінальної ідеї і нарешті це зробив. Він протягом кількох один працював у полі, де вистриг слова "Will you marry me?" ("Ти одружишся зі мною?"). Довжина напису склала 100 м, а ширина – 3 м.

Після цього Сем запросив свою кохану на ім'я Меган прогулятися на повітряній кулі, звідки вона помітила романтичний напис. Потім фермер став на коліно та зробив пропозицію, на що дівчина відповіла згодою.

"Жовтень – не найкращий місяць для британської погоди, але нам пощастило – це був насправді ідеальний ранок", – поділився Такер.

Напис у полі
Напис у полі
Фото: @baileyballoons / Twitter

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв про іншого романтика з США – там чоловік декілька днів шукав діамант на копальні для ідеальної обручки.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ