Індійське весілля

В Індії весілля закоханих було під загрозою через негоду – вони припливли на церемонію у гігантській каструлі (відео)

Shutterstock

"Усе перетворилося на весілля, про яке ми навіть не уявляли"

В Індії наречені потрапили у важку ситуацію через негоду, яка затопила вулиці. Втім, вони не розгубилися та дібралися до місця проведення церемонії у каструлі. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Guardian і ВВС.

Працівники лікарні Айшварія та Акаш хотіли зіграти весілля, але церемонія опинилася під загрозою внаслідок сильних підтоплень і зсувів ґрунту, через які загинули близько 27 людей. Однак, закохані не стали відмовлятися від запланованого та звернулися до місцевого храму, щоб позичити гігантську каструлю.

За їх словами, вони скористалися єдиним варіантом транспортного засобу, доступним у найкоротший строк. На опублікованому відео помітно, що закохані сидять в алюмінієвому посуді, який тягнуть двоє чоловіків.

Перед ними підтопленою вулицею йде фотограф. На щастя, парі вдалося сухими дістатися до частково затопленого храму, де й провели церемонію – Айшварія та Акаш обмінялися квітковими гірляндами, що є індуїстською весільною традицією.

"Усе перетворилося на весілля, про яке ми навіть не уявляли", – розповіли наречені.

До речі, нещодавно "Дивогляд" повідомляв, що наречена побила чоловіка на весіллі за "непристойний вчинок".

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – тут може бути страшно, але весело!

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ