Зайва вага, схуднення

Дієтологиня назвала найгірший напій для схуднення

Shutterstock

"Іноді п'ємо його забагато"

Дієтологиня Кортні Д'Анджело розповіла, що вживання фруктових соків заважає схудненню, особливо якщо йдеться про великий вміст цукру в напої. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на EatThis і National Library of Medicine.

"Ми схильні думати, що 100% фруктовий сік настільки корисний для нас, що іноді п'ємо його забагато", – стверджує експерт.

Справа у тому, що у цьому напої міститься багато калорій і природного цукру. Наприклад, одна чашка виноградного соку містить 35 грамів цукру, 1 один грам білку та 0 грамів клітковини.

У медичній спільноті Nutrients стверджують, що фруктоза, яка є в багатьох фруктових соках, не сприяє ситості. Цей природний цукор потрапляє у кров швидше, ніж якщо би людина з'їла окремо цілий фрукт.

Також клітковина фруктів не тільки уповільнює швидкість надходження цукру в кров, але може подарувати відчуття ситості завдяки уповільненню травлення. Фахівці вважають, що корисніше для здоров'я та схуднення буде вживати цілі фрукти.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як солодкі газовані напої впливають на мозок.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ