Що треба робити, якщо болить спина – поради

Фахівці поділилися рекомендаціями, які допоможуть полегшити самопочуття в разі болісних відчуттів у зоні спини

"Сьогодні не ми пишемо пост. Передаємо мікрофон твоїй спині! – Слухай, звісно я не візит Бориса Джонсонюка в Україну, але теж дуже важлива, тому нам з тобою треба серйозно поговорити. Чому ти звертаєш на мене увагу тільки коли я починаю боліти? Чому ти використовуєш мене у своїх цілях, а забуваєш, що я теж потребую уваги, часу і твоєї любові? Зі мною не можна так, турбуйся про мене, а я – підтримаю тебе", – поділилися в uahealth.

Щоб налагодити "стосунки" зі своєю спиною прислухайтеся до наступних порад:

Комфортне робоче місце

Для цього підійде зручний стілець і стіл, але не диван або ліжко.

Перерви

Рекомендується ставити таймер і кожної години виділяти для спини 5-10 хвилин: встаньте з-за робочого місця, порухайтеся, пройдіться та змініть положення тіла. Цей простий нюанс значно допоможе вашій спині.

Зарядка

Нею треба займатися зранку, в обідню перерву та ввечері. Головне пам'ятати, що потрібно рухатися. Якщо не хочете займатися подібним – замініть перелічене прогулянкою на свіжому повітрі, танцями, пілатесом або басейном.

Смарт-годинник
Смарт-годинник
Фото: Shutterstock

Читайте також:

Масаж

"Люблю масаж: релаксуючий, коригувальний і лікувальний. Мені дуже приємно, коли ти розслабляєшся та відпочиваєш. Хоча б іноді, давай спілкуватися за масажним столом!"

Моє здоров'я – моя командна гра

Пийте багато чистої води (як визначити денну норму води – дізнайтеся тут), бо вона покращує транспортування корисних макро- та мікроелементів, які необхідні для нормального функціонування хребта.

Окрім цього, не забувайте про здоровий сон і харчування. Якщо ви будете погано спати, то м'язи не зможуть відновитися та втратять свою силу і пружність. Як налагодити режим сну – читайте тут.

До речі, також "Дивогляд" розповідав про те, як боротися з алергією без ліків.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше