Головний біль

Як швидко позбутися мігрені – поради

Shutterstock

Прості три методи

Напад мігрені – серйозна проблема, яку варто вирішувати за допомогою таблеток, але також процес можна доповнити іншими способами. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Womans World.

Лаванда

Вдихання її аромату може розслабити спазмовані кровоносні судини головного мозку та знизити біль на 55%. Якщо людина часто страждає через мігрені, то їй рекомендується зробити "нюхальну коробочку" – додайте кілька крапель ефірної олії лаванди на ватний тампон, помістіть її в банку з кришкою і тримайте біля себе. У разі виникнення болю відкрийте кришку та дихайте.

Лід до сонної артерії

Якщо у вас болить голова, то краще не прикладати пакет із льодом до лоба. Однак лід можна прикласти до передньої частини шиї, щоб той закрив усю зону горла.

Згідно з дослідженнями науковців із Гавайського університету, це допоможе охолодити кров у сонних артеріях і послабити запалення. Завдяки цій процедурі можна знизити біль на 32% приблизно на півгодини.

Імбир

Як тільки помітите біль – з'їжте імбир або імбирну приправу, що може зменшити дискомфорт на 90% на дві години.

Зазначимо, що самолікування може зашкодити вашому здоров'ю, а тому в разі погіршення самопочуття ліпше звернутися до лікарів.

До речі, раніше "Дивогляд" розповідав про те, як зберегти серце здоровим.

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ