Вакцини від Pfizer-Biontech і Moderna

Moderna подає позов до суду на Pfizer и BioNTech – що сталося

Shutterstock

Компанія Moderna не вимагає заборони на виробництво мРНК-вакцин від конкурентів

Фармацевтична компанія Moderna подала позов до суду на конкурентні компанії Pfizer і BioNTech. Детальніше про причину такого вчинку розповідає "Дивогляд".

Представники Moderna у прес-релізі компанії заявили, що їхні конкуренти – фармацевтичні компанії Pfizer і BioNTech начебто викрали у них розробки, які використовували для створення своїх мРНК-вакцин.

"Ми вважаємо, що Pfizer і BioNTech незаконно скопіювали винаходи Moderna і продовжують використовувати їх без дозволу", – заявив головний юридичний директор Moderna Шеннон Тайм Клінгер.

Для вирішення цього питання і встановлення справедливості компанія Moderna подала позови до окружного адміністративного суду США, а також в Німеччині. Щоправда, ці позови можуть розглядатися кілька років, а сама Moderna не вимагає заборони на виробництва мРНК-вакцин Pfizer і BioNTech.

"Ми подаємо ці позови, щоб захистити інноваційну технологічну платформу мРНК, яку ми розробили, вклавши мільярди доларів у створення і запатентувавши свій винахід за десятки років до пандемії коронавірусу", – заявив виконавчий директор Moderna Стефан Бансель.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що перша у світі країна схвалила вакцину одразу від двох штамів COVID-19.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ