Руки молодої і літньої людини

Науковці представили добавку, яка сприяє омолодженню літніх людей

Shutterstock

Регулярне вживання добавки відобразилося на покращенні м'язової сили, фізичній активності людей тощо

Учені представили харчову добавку, яка помітно омолоджує літніх людей не лише зовні, але й покращує здоров'я, повідомляє "Дивогляд" із посиланням на The Journals of Gerontology.

Фахівці провели клінічне випробування, під час якого проаналізували дію препарату з вмістом GlyNAC (гліцин + N-ацетилцистеїн), який, на їхню думку, міг би завадити старінню.

Результати продемонстрували, що люди похилого віку, які впродовж 16 тижнів приймали добавку GlyNAC, покращили свій стан здоров'я і уникнули характерних дефектів старіння: окислювальний стрес, дефіцит глутатіону тощо.

Разом із цим, регулярне вживання добавки відобразилося й на покращенні м'язової сили, швидкості ходи, фізичній активності, артеріальному тиску та інших якостях.

"Раніше додавання GlyNAC на старих мишах збільшило тривалість їхнього життя на 24%. Наше рандомізоване клінічне дослідження виявило значне покращення швидкості ходи у літніх людей, які отримували GlyNAC. Це піднімає цікаве питання про те, чи може добавка GlyNAC мати позитивний ефект на тривалість життя людей", – сказав автор дослідження Раджагопал Сехар.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що науковці розповіли про речовину, яка є вдвічі ефективнішою за антибіотики.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ