Антибіотики

Науковці розповіли про речовину, яка є вдвічі ефективнішою за антибіотики

Shutterstock

Досягти бажаного ефекту можна також при вживанні певних продуктів

Учені з Ізраїля назвали продукти, які здатні загоїти рани вдвічі швидше за антибіотики. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на The Times of Israel.

Науковці приділили увагу речовині дііндолілметан (DIM), яка здатна загоїти рані nf запалення у два рази швидше за антибіотики. З речовини створили мазь, дію якої протестували на свинях.

Результати дослідження показали, що дііндолілметан перешкоджає діяльності бактерій і таким чином призводить до швидкого лікування ран, які повністю зникають за п'ять днів. Ліки з антибіотиками роблять те саме за 10 днів.

Наразі науковці працюють над створенням універсального засобу на основі дііндолілметану, який буде придатним для людей і зможе повністю замінити антибіотики.

Разом із цим учені наголошують, що DIM міститься також і в овочах. Зокрема, вживання броколі, цвітної капусти та інших схожих продуктів може спричинити такий самий ефект, як і мазь.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що науковці поділилися лайфхаком, який може подовжити життя на два роки.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ