Дівчина

Науковці поділилися лайфхаком, який може подовжити життя на два роки

Shutterstock

Цей метод дозволить вам жити довше

Напевно, кожна людина принаймні раз в житті намагалася знайти спосіб подовжити своє життя без хірургічного втручання. Сьогодні існує чимало способів, але одним з найпростіших з вами ділиться "Дивогляду" із посиланням на Euronews.

Американські науковці впродовж дев'яти років проводили дослідження, до якого були залучені понад 500 тис британців. Фахівці приділили увагу таким чинникам, як загальний стан здоров'я, спосіб життя, харчування, фізична активність, куріння та індекс маси тіла.

Під час дослідження спеціалісти особливо вивчали наявність солі в раціоні людини. Як відмітили вчені, регулярне додавання солі в уже готову страву підвищує ризики передчасної смерті на 28%. Дослідження продемонструвало, що чоловіки з такою звичкою в середньому скорочують своє життя на 2 роки, а жінки – на 1,5 роки, у порівнянні з тими, хто не вживає сіль. 

Близько 70% солі можна отримати з оброблених продуктів і напівфабрикатів. Під час прийому їжі до них додається ще 8-20% солі. Таким чином, якщо прибрати сіль зі свого раціону, можна зберегти роки свого життя.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, що вчені назвали вітамін, який подовжує життя.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ