Холестерин

Учені розповіли, який продукт знижує рівень "поганого" холестерину

earth-heal.com

Він також здатен зменшити ризик появи хвороб серця, діабету тощо

Учені зі США розповіли про продукт, який здатний знизити рівень "поганого" холестерину в організмі людини. Детальніше про це розповідає "Дивогляд" із посиланням на JAHA.

Дослідження тривалістю в шість місяців провели вчені з університету Евана П'ю, що в Пенсильванії. У ньому взяли участь понад 1 тис осіб, що страждають від ожиріння, або просто мають надмірну вагу. 

Учасників поділили на дві групи, які дотримувалися однієї й тієї ж самої дієти. Однак, є відмінність: членам першої групи регулярно додавали в раціон авокадо – рослинний продукт, що багатий на корисні жири, інші ж відмовилися від авокадо.

Результати дослідження продемонстрували, що вживання одного авокадо на день впродовж шести місяців призвело до зменшення жиру в зоні живота та у печінці. Разом із цим, таке харчування призвело й до невеликого зниження рівня холестерину, який шкодить нашому здоров'ю (ліпопротеїди низької щільності) – на 2,5 мг/дл (міліграм на децилітр).

Також вживання авокадо призвело до зниження й загального холестерину на 2,9 мг/дл.

Дослідження продемонструвало, що щоденне споживання авокадо здатне покращити загальну якість раціону людини на 8 балів за 100-бальною шкалою. Науковці також підтвердили той факт, що така дієта здатна зменшити ризик появи хвороб серця, діабету 2-типу та інших видів раку. 

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" повідомляв, який напій найкраще знижує холестерин.

Читайте також: Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram – Дивогляд 5.UA.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ