Купер

Собака здійснила величезну подорож, щоб повернутися до родини, яка від неї відмовилася – фото

Lost Paws NI - Lost and Found Pets / Facebook

Тварина схудла, але вже відновлюється

У Північній Ірландії собака пройшла понад 64 км до будинку своїх господарів, які перед цим вирішили відмовитися від нього. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на UPI.

Йдеться про золотистого ретривера по кличці Купер. У благодійній організації Lost Paws NI, члени якої шукають загублених собак і котів, стверджують, що від цього песика відмовилися його попередні господарі.

Згодом йому знайшли нову родину, але ретривер втік з автомобіля, коли він і його новий господар прибули до їхнього будинку в Данганноні. За 26 днів 4-лапий прийшов до будинку своєї колишньої родини у Тоберморі, здолавши понад 64 км.

Після цього Купера повернули його новим господарям. За словами його нового власника, тварина дещо схудла після втечі, але наразі повертається до нормального стану.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік знайшов свою улюблену собаку, яка загубилася 2 роки тому.

Дивіться також відео 5 каналу: ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ ОСВІТИ. Перехід на профільну освіту та скорочення предметів – що готують в МОН

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ