Плавець акули

"Я здався": у Єгипті на туриста напала акула, але йому дивом прийшли на допомогу інші морські жителі – фото

Shutterstock

Лікарі наклали йому понад 300 швів

Турист Мартін Річардсон під час відпочинку в Єгипті став жертвою нападу акули, але його несподівано врятувала зграя дельфінів. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Акула-мако вкусила чоловіка кілька разів, коли він плавав у Червоному морі. Через численні поранення він вже встиг змиритися, що помре.

"Акула не мала причин зупинятися. Я втратив приблизно 2,8 л крові. У вашому тілі всього від 4,5 до 5 л. Я глянув на гори. Я здався", – поділився він.

Однак акула несподівано припинила атакувати чоловіка через появу зграї дельфінів. Завдяки цьому Мартіна забрали на човні та госпіталізували, після чого лікарі наклали йому понад 300 швів. З того моменту чоловік впевнений, що дельфіни врятували йому життя.

Мартін Річардсон
Мартін Річардсон
Фото: itv.com

Втім, стверджує професор факультету біологічних наук Міжнародного університету Флориди Майк Гейтгаус, не слід гадати, що дельфіни спеціально рятували Річардсона від акули. Подібні випадки, коли ці ссавці допомагають людині пережити зустріч з небезпечним морських хижаком, не поодинокі.

Якщо людину кусають під час плавання, то у водойму потрапляє кров. У цьому випадку дельфіни, що перебувають поряд, можуть подумати, що акула становить небезпеку для них і їхніх дитинчат. Тобто, передусім вони захищають себе, але навіть це може врятувати людину від смерті.

Раніше "Дивогляд" ділився моторошною відео-інструкцією від дайвера на випадок, якщо вас переслідує акула.

Дивіться також відео 5 каналу: НА рОСІЇ ЗНОВУ ТРЕШ! || БУМЕРАНГ БАНДЕРИ. Повний випуск

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ