Скутер

Конкурс "Найпотворніша собака у світі" – хто переміг цього року (фото)

Sumiko Moots

"Він уявлення не має, що він чимось відрізняється від будь-якого іншого собаки"

Песика породи китайська чубата зі схильністю висовувати язика визнали "Найпотворнішим собакою у світі" у 2023 році у рамках відповідного конкурсу. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Today.

Захід відбувся у Петалумі (штат Каліфорнія, США). За словами власниці 4-лапого Лінди Селести Елмквіст, це "цілком заслужена" перемога, бо її 7-річний Скутер випередив сімох інших непривабливих песиків.

Жінка забрала цього песика цією зимою, бо волонтери вже не могли дбати про нього. Від присипання свого часу Скутер був врятований першим власником, який дбав про нього більшу частину його життя.

Річ у тому, що той, хто завів домашнього улюбленця, передав його на евтаназію незабаром після народження. Це рішення було обумовлено деформованими задніми суглобами та лапами, повністю повернутими назад.

Скутер
Скутер
Фото: Sumiko Moots

Однак життя безтурботного собаки з інвалідністю продовжилося. Він ходить на передніх лапах, а сідає на задні, як свого роду триногу. Скутер навіть володіє спеціальним візком, але не став ним користуватися на церемонії нагородження.

"Він уявлення не має, що він чимось відрізняється від будь-якого іншого собаки. Розгойдуючись з боку на бік, він долає перешкоди – каміння, бордюри, сходи – і потім, підкидаючи задню частину до неба, одним останнім махом – перемагає!", – поділилася Елмквіст.

Слід зазначити, що конкурсу "Найпотворніший собака у світі" вже близько 50 років. Він покликаний відзначити унікальні характеристики тварин і показати важливість усиновлення. Організатори закликають підтримувати домашніх улюбленців.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що біле котеня Лунтік шукає люблячу родину.

Дивіться також відео 5 каналу: Переворот на рОСІЇ ВІДМІНЯЄТЬСЯ. Тим часом українські військові розгромили плацдарм окупантів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ