Берег

Немов русалка: в Австралії людей на пляжі налякав моторошний скелет – що про це думає вчений (фото)

Frank Mckenna / Unsplash

"Ми були шоковані"

В Австралії жінка шукала місце для кемпінгу на пляжі, але замість цього виявила скелет дивного створіння. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

Це сталося на березі в Кеппел-Сендсі (Квінсленд). Боббі-Лі Оутс, яка виявила рештки, була шокована знахідкою.

Довжина дивного створіння становила приблизно 1,8 метра. Воно мало довге тіло, грудну клітку, хребет і череп, який особливо налякав жінку, бо він нагадував людський.

"Ми одразу заплуталися в тому, що, чорт забирай, це може бути, і чому це нагадує людський череп? Череп мав подовжену лінію підборіддя та волосся, яке нагадувало колір корови чи кенгуру, але у багатьох місцях волосся не було через розкладання. Він був точно схожий на русалку, але волохатий, тому що у нього був хвіст або якась кінцівка – ми були шоковані, тому що він спочатку мав людський вигляд", – розповіла Оутс.

Вона поділилася своєю знахідкою з користувачами соцмереж. Деякі з них припустили, що це русалка чи звичайний дюгонь. Також знімки дослідив фахівець із Великої Британії.

"Мені він здається маленьким китоподібним. Я не знайомий ні з цією місцевістю, ні з тим, які види там зазвичай мешкають, тому не можу рухатися далі", – поділився своєю думкою голова Лондонського зоологічного товариства Роб Девіль.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США з океану на берег вийшов величезний хижак, якого там ніхто не очікував побачити.

Дивіться також відео 5 каналу: Прагнув жити в НЕЗАЛЕЖНІЙ КРАЇНІ: історія життя 20-річного патріота Дениса Рачинського

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ