Юпітер

В Юпітер врізався невідомий космічний об'єкт – фото і відео

NASA

Юпітер стоїть на захисті внутрішньої частини Сонячної системи від астероїдів

В атмосферу Юпітера врізався невідомий космічний об'єкт, передає "Дивогляд" із посиланням на Space.

Астрономи-аматори з Японії та Китаю оприлюднили зображення, на якому невідомий об'єкт зіткнувся з газовим гігантом – Юпітером. У результаті виходу небесного тіла в атмосферу планети відбувся яскравий спалах. За словами астрономів ця подія сталася ще 29 серпня.

Експерти припускають, що в атмосферу Юпітера могла врізатися комета або астероїд. Саме такі об'єкти часто падають на планету через її сильну гравітацію.

На оприлюдненому відео можна побачити момент удару небесного тіла в Юпітер, а на світлинах з вищою роздільною здатністю також видно яскравий спалах після входження комети або астероїда в атмосферу планети.

Науковці зазначили, що Юпітер стоїть на захисті внутрішньої частини Сонячної системи від астероїдів, комет та інших невідомих об'єктів. Юпітер має сильну гравітацію, тому притягує до себе різні небесні тіла, поглинає їх або ж спрямовують в інших бік. Зокрема, Юпітер захищає Землю від падіння великих каменів, які становлять загрозу життю на нашій планеті.

В атмосферу Юпітера впав невідомий космічний об'єкт
В атмосферу Юпітера впав невідомий космічний об'єкт
Фото: Kyoto University

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у NASA показали найчіткіший знімок Урану.

Дивіться також відео 5 каналу: Вона - волонтерка, він - командир підрозділу. Історія кохання на передовій

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ