планета, екзопланета, галактика

Схожа на Землю планета посилає сигнали – дослідження

Pixabay

Наявність магнітного поля на космічному об'єкті може свідчити про потенційну придатність для життя на ній

Науковці ідентифікували планету, яка дуже схожа на Землю і постійно посилає радіосигнали. Детальніше про неї розповідає "Дивогляд" із посиланням на Live Science.

Експерти виявили магнітне поле на екзопланеті YZ Ceti b, що розміщена за межами нашої Сонячної системи. За допомогою телескопа Very Large Array фахівці встановили, що планета розташована за 12 світлових років від Землі.

Наявність магнітного поля на космічному об'єкті може свідчити про потенційну придатність до життя на ній. Водночас, науковці вважають, що саме на YZ Ceti b життя бути не може, оскільки вона занадто близько розташована до своєї зірки і проходить крізь потоки плазми. У зв'язку з цим, температура на планеті дуже висока.

Наявність магнітного поля сприяє тому, що плазма, яка відштовхується від зірки, взаємодіє з цим магнітним полем і спричиняє появу яскравих спалахів з викидами енергії.

Щодо радіосигналів, то вони можуть бути полярними сяйвами, що відбуваються на зірці. Вони створені в результаті контакту з екзопланетою YZ Ceti b.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що вчені знайшли сліди нещодавньої вулканічної активності на Венері.

Дивіться також відео 5 каналу: Ворог перейшов в оборону, але теоретично може почати штурм: відомі напрямки

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ