Скандал навколо переможниці "Місіс світу 2023" з Херсона отримав неочікуване продовження

З'явилися нові деталі скандалу навколо конкурсу Ms.World International 2023 ("Місіс Світу 2023"), в який потрапила його переможниця 36-річна уродженка Херсона Ірина Безсмертна

Нагадаємо, що у фіналі, який пройшов у Маямі, Ірина тримала за руку росіянку, а раніше знімалася із нею у ролику. Українка каже, що не могла вчинити інакше, бо це передбачено правилами, про що детальніше читайте тут.

Виявилося, що насправді Безсмертна не цуралася компанії росіянки під час конкурсу. Водночас представниця України з командою принципово намагалися уникати будь-яких контактів з громадянами країни-агресорки. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Obozrevatel.

Нові резонансні подробиці 

Журналісти дізналися від співрозмовниці, що в українській делегації "категорично не підтримують вибір Ірини" триматися за руки з конкуренткою з росії у фіналі "Місіс світу 2023".

"Особливо шокуючим фактом для нас було те, що Ірина з того регіону, який страждає і досі від окупантів, що вже й казати про трагедію з Каховською ГЕС. Ми бачимо, як зараз цю ситуацію активно обговорюють у ЗМІ, і я бачу, як пані Ірина намагається пояснити свої дії, аби відновити втрачену репутацію, забуваючи сказати про те, як мило вона спілкувалась із росіянкою та їхньою групою і поза сценою під час конкурсної програми", – йдеться в повідомленні.

Представником України на конкурсі була Анна Атаманова. Вона, як стверджує національна директорка українського відбору Альона Бойко, гідно показала, що рф є ворогом України. Наприклад, на одному із заходів, коли учасники мали подорожувати на яхті, Анна відмовилася від поїздки з опонентками з росії.

Анна Атаманова
Анна Атаманова
Фото: ms.ukraine.worldinternational / Instagram

"Анна Атаманова та я не були на яхті з росіянками. Я зупинила яхту і сказала, що Аня виходить. Ми просиділи три години на пекучому сонці, але дочекалися останньої яхти, аби тільки не бачити ці криваві руки і гидотних росіянок. Я ігнорувала і демонстративно показувала це росіянам, не віталася, не фотографувалася", – додала Бойко.

Судячи зі спільного фото з конкурсу, на цій яхті поїхала Безсмертна. Ірина вирішила не відмовлятися від фотосесії та розваг з росіянками.

Національна директорка українського відбору зазначила, що учасників "Місіс світу 2023" не змушували робити щось, якщо їм цього не хотілося. Також не було передбачено будь-яких штрафів або дискваліфікації за демонстрування проукраїнської позиції.

Конкурс
Конкурс
Фото: Ms.World International

"Є регламент конкурсу, ми виконуємо правила, але ніхто не змушує робити те, що ти не хочеш сама. Коли Ані Атамановій випало поїхати на яхті з росіянками, вона вийшла і проблем не було... Але в Ірини також був вибір, і вона свідомо поїхала на тій яхті. Вона там з ними веселилася, танцювала. Для неї не було проблеми, бути там. Це було за день до того, як вона вийшла на сцену і трималася за руки", – стверджує Бойко.

Вона додатково зазначила, що у відеовізитівці Безсмертна не згадала про війну в Україні, розв'язану росією.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що китайська артистка після свого виступу на руїнах Драмтеатру Маріуполя назвала українців "нацистами".

Дивіться також відео 5 каналу: Мистецтво не вмирає! Фестиваль "Мельпомена Таврії" святкує чверть століття із дня заснування!

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Читайте більше