мовний скандал на київському ВДНГ

На київському ВДНГ спалахнув мовний скандал – учителька розмовляла зі школярами російською (фото)

Вікторія Пташник / Facebook

"Школа явно не приватна"

У Києві трапився черговий мовний скандал через російську за участю учительки. Детальніше про це розповідає "Дивогляд".

Про інцидент у своєму Facebook написала громадська діячка та депутатка Київської міської ради Вікторія Пташник. Жінка розповіла, що стала свідком використання російської мови учителькою під час спілкування з учнями 9 класу.

Вікторія Пташник зазначила, що сіла випити кави біля Національного комплексу "Експоцентр України" (ВДНГ) у Києві і почула, як педагог розмовляє російською мовою зі своїми учнями.

"Типу жартує: "учітель у нас новий, сколько лєт – нє знаю, скажу только, что он женат… Паявілась у нас малодєнькая дєвочка – 21 год, так что прашу...", – передала Пташник слова вчителя.

Громадська діячка була обурена вживанням російської мови в українській столиці.

"І тут – російська мова при спілкуванні з дітьми і весь цей треш!".

"Якщо раптом хтось із батьків знає цю вчительку, підніміть це питання у вашій школі! Вам же не байдуже, якою мовою спілкуються з вашими дітьми і чому вчать!", – закликала Пташник.

За словами депутатки, школярі, яких налічувалося близько 30, приїхали на київський ВДНГ на екскурсію.

"Школа явно не приватна, є ДПА й інші предмети, яких не викладають в приватних школах. Чекала, щоб поговорити з цією жінкою не при дітях, але змушена бігти на зустріч, а вона все "вєщаєт"… Написала пост, бо була б сама вдячна, якби моя дитина раптом опинилася в такому трешняку і хтось мене про це попередив", – підсумувала політикиня.

[social type="fb" url="https://www.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid0RDywpJwa6REYbZiWHPMkSafPc89QRThvBUo84bG6baeYSGHfSj7PuyBfNDiAZoqsl&id=1059610185"]

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у школі Дніпра вчителька розмовляла на уроці російською, а директорка навчального закладу намагалася виправдати педагога.

Дивіться також відео 5 каналу: Контент з полуничкою: в Україні хочуть "Декриміналізувати порно" – реакція депутатів та пересічних українців

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ