Футбол

Збірна України програла Італії у відборі на Євро-2024, а "молодіжка" здобула перемогу в кваліфікації на Євро-2025 – огляд матчів

unsplash.com

У кожному з поєдинків не обійшлося без голів українців

12 вересня відбулися одразу два поєдинки за участю українських футболістів – збірна України проти Італії у 6-му турі відбору на Євро-2024, а також молодіжна збірна України (U-21) проти Північної Ірландії у 1-му турі кваліфікації на Євро-2025. Про це повідомляє "Дивогляд".

Перший поєдинок провели на стадіоні "Сан-Сіро" у Мілані завершився з рахунком 2:1. "Скуадра Адзурра" відкрила рахунок вже на 12-й хвилині після того, як Судаков послизнувся біля власного штрафного майданчика, Дзакканьї віддав точну передачу на Фраттезі, який влучно пробив у ближній кут.

На 29-й хвилині італійці збільшили свою перевагу завдяки дублю Фраттезі, який низом відправив м'яч у ворота українців. Незадовго до перерви наша збірна скоротила відставання – на 41-й хвилині Ярмоленко добив м'яч у порожні ворота після того, як Донарумма відбив удар Довбика.

Другий тайм пройшов без голів. Після цього програшу Україна з 7-ма очками опустилася на третє місце у групі С. Попереду Англія (13 балів) і Італія (7 балів), а позаду нашої збірної Північна Македонія (7) та Мальта (0).

Окрім цього, вчора молодіжна збірна України (U-21) обіграла з рахунком 1:0 однолітків з Північної Ірландії в матчі першого туру кваліфікації Євро-2025. Українці тривалий час атакували суперника та мали суттєву перевагу у володінні м'ячем, але єдиний гол у матчі був забитий лише на 70-й хвилині захисником львівського "Руху" Романом, який поцілив у ворота з меж штрафного.

Окрім цих двох збірних, з ними у групі F грають Англія, Сербія, Азербайджан і Люксембург. У наступному турі наша "молодіжка" зустрінеться з Люксембургом – поєдинок відбудеться 12 жовтня.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що зірку футболу відсторонили від тренувань через звинувачення у домашньому насильстві.

Дивіться також відео 5 каналу: СКАНДАЛ із Міс-Україною. Колаборантки серед претенденток?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.