Книга

З'явилася "найважча для читання книжка" за всю історію – чому вона присвячена

Фото The Daily Star

На думку автора, він звернув увагу на нерівність щодо здоров'я

У Великій Британії Девід Олусога випустив книгу, яку назвали найважчою для читання з будь-коли написаних. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Star.

У From the Margins кожне зі слів повністю надрукували на полях сторінок. Це викликає дискомфорт під час читання незручних тем.

Ідея належить історику, письменнику, телеведучому, кінорежисеру та професору Девіду Олусога. Книга присвячена особистим історіям маргіналізованих людей, які мають ВІЛ, гепатит С та рак. На думку автора, таким чином він звертає увагу на нерівність щодо здоров'я в країні.

"Людські суспільства завжди були нерівними, і люди завжди виявляли тенденцію відступати від хвороб та недуг. Багатим і людям з хорошими зв'язками завжди було надано доступ до догляду та лікування, в яких бідним та маргіналізованим людям було відмовлено. Люди витісняються на узбіччя через свій соціальний клас, расу, етнічну приналежність, сексуальну орієнтацію чи бідність, і коли ці люди стикаються з хворобами, це призводить до посилення нерівності щодо здоров'я. Історичні моделі нерівності та маргіналізації не залишилися у минулому. Вони впливають на життя і формують результати в нашому суспільстві просто зараз, навіть у цьому столітті", – йдеться у передмові.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні запустили онлайн-радіостанцію української аудіолітератури.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ