Джефф Монсон

Із князів у багно: американський колишній боєць ММА став російським депутатом і заявив про "геноцид Донбасу"

jeff_monson_official / Instagram

Нещодавно він нібито відмовився від громадянства США

Відомий американський боєць ММА Джефф Монсон, який мешкає на рф, вирішив стати депутатом парламенту Башкортостану. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на SVTV News.

Спортсмен отримав мандат за партійним списком "єдиної росії". Він займав у ньому 5-е місце та переміг на праймеріз.

Загалом у регіоні партії вдалося отримати 87 із 110 місць у парламенті. Припускаємо, він хотів у держдуму, а не Башкортостан, але вже запізно.

Мем
Мем
Фото: 5 канал

Відомо, що Монсон став громадянином рф у 2018 році, а від громадянства США, як він стверджує, відмовився у 2023 році (але це не точно). Колишній боєць пояснив своє рішення незгодою з нібито агресивною зовнішньою політикою США. Саме з цієї причини він обрав...росію.

Окрім цього, він висловив скепсис щодо інформації, яку подають західні ЗМІ. Добре, що під боком завжди є "правдиві" джерела у вигляді соловйова та інших пропагандистів.

"Я сам із США, і всі мої знайомі нічого не знали про 8-річний геноцид мешканців Донбасу, доки я їм не розповів. Західні ЗМІ приховують інформацію про реальні причини конфлікту. Провина за цю ситуацію на 100% лежить на США", – заявив він.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що Ілон Маск на росії напився горілки та знепритомнів.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ