Корона "Міс Всесвіт"

Популярний конкурс краси змінює назву через скандал навколо учасниць "Міс Україна"

Miss Universe

Конкурс проводить ребрендинг, щоб "відокремитися від бруду"

Скандал навколо учасниць конкурсу "Міс Україна" набув розголосу і вплинув на репутацію інших заходів краси. Щоб "відокремитися від бруду" популярний конкурс "Міс Україна Всесвіт" проводить ребрендинг і змінює свою назву, передає "Дивогляд".

Організатори конкурсу "Міс Україна Всесвіт" відмітили, що не мають жодного відношення до скандалу, який відбувся на національному конкурсі "Міс Україна". Водночас, вони занепокоєні можливими наслідками через скандал навколо "колег".

"Щоб відтепер ніколи дії колег не асоціювалися з нашим конкурсом, ми змінюємо назву нашого конкурсу на "Міс Всесвіт Україна"/"Miss Universe Ukraine". Ми хочемо і далі мати можливість прославляти Україну на міжнародній арені та розповідати правду про війну", – йдеться на сторінці конкурсу в Instagram.

"У зв’язку з черговим скандалом, що стався з нашими "колегами", ми прийняли важливе рішення – провести ребрендинг. Ми бойкотуємо: будь-які види сексуальних домагань, непрофесіоналізм, зв'язки з країною-окупантом, неетичні вислови щодо учасниць конкурсу. Не всі люди однакові. Як і бренди. Як і конкурси краси. Хочемо нагадати: "Міс Всесвіт" – це інклюзивний конкурс, у якому можуть брати участь усі жінки незалежно від їхніх параметрів тіла, сімейного статусу, а починаючи з 2024 року будуть зняті вимоги щодо віку учасниць", – додали організатори.

Минулого року учасниця конкурсу "Міс Україна Всесвіт" – модель Вікторія Апанасенко, вийшла на сцену в національному костюмі під назвою "Воїн світла".

Нагадаємо, на цьогорічному конкурсі краси "Міс Україна" спалахнув скандал через контакти з росією учасниць конкурсу, ескорт, а також замовчування війни. Зокрема, конкурсантка №10 Оксана Магера з Хмельницької області до 2020 року мешкала у москві і навіть брала участь у конкурсі "Майбутнє росії". Її соцмережі не містять згадки про повномасштабну війну проти України. 

Також занепокоєння викликала й учасниця Катерина Чувашова, яка викладає у своїх соцмережах ролики під музику росіян. "Олії у вогонь" підлив і той факт, що її батько може бути співробітником ФСБ, який був заарештований за "злив" позицій ЗСУ.

Пізніше комітет конкурсу "Міс Україна" перевірив учасниць після підозр в ескорті та у зв'язках з рф, за підсумками чого трьох дівчат дискваліфікували.

Дивіться також відео 5 каналу: БРАТИ ПО КРОВІ НА ВІЙНІ. Історія снайперів Данила та Кирила Яковлевих

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ