Жінка тримає табличку зі знаком питання

Обрано переможницю конкурсу "Міс Україна Всесвіт" – фото

Shutterstock

Тріумфаторка вже 18 листопада представить нашу країну на міжнародному конкурсі краси у Сальвадорі

Оргкомітет обрав "Міс Україна Всесвіт" – цього року титул здобула киянка Ангеліна Усанова. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на сторінку "Міс Україна Всесвіт" у Instagram.

Як і минулого року, через повномасштабне вторгнення вирішили відмовитися від святкового заходу з дефіле та конкурсом талантів. Замість цього провели Zoom-інтерв'ю з кандидатками та визначили топ-3 фіналістки, серед яких і обрали переможницю шляхом онлайн-голосування журі.

Таким чином, вже 18 листопада 2023 року Ангеліна Усанова представить нашу країну на міжнародному конкурсі краси у Сальвадорі. Дівчину нагородять та офіційно передадуть корону наприкінці цього місяця у Києві. Зараз українка перебуває у США та готується до конкурсу "Міс Всесвіт".

Слід зазначити, що Усанова є співачкою, авторкою пісень і музиканткою. З початку повномасштабної війни вона влаштовувала благодійні концерти з метою збору коштів на гумдопомогу, організовувала житло для українських біженців в європейських країнах, морально підтримувала постраждалих від війни та зібрала і передала гроші для придбання авто на фронт.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Бразилії чоловік зірвав конкурс краси, бо його дружина не здобула перемогу.

Дивіться також відео 5 каналу: РІК 1997. ІСТОРІЯ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗАЛЕЖНОСТІ / ТРОЯНСЬКИЙ КІНЬ РОСІЙСЬКИЙ ФЛОТ У СЕВАСТОПОЛІ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ