McDonald's

Колишній співробітник McDonald's розповів про найбільш небезпечні продукти фаст-фуд ресторану

Shutterstock

"Ви навіть не уявляєте, які відходи утворюються"

Колишній співробітник McDonald's розповів про небезпечні продукти, від вживання яких варто відмовитися, передає "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

Експрацівник популярної мережі фаст-фуд ресторанів розповів, що деякі напої в McDonald's можуть становити загрозу для здоров'я людини.

"Напої небезпечні. Коли я працював, я ніколи не бачив, щоб хтось чистив насадку, яка наливає напої з автомата", – каже ексспівробітник фаст-фуд ресторану.

Чоловік запевняє, що за п'ять років роботи насадку автомату з напоями чистили лише двічі. 

"Ви навіть не уявляєте, які відходи утворюються з таких фірмових напоїв, як фраппе чи латте", – зізнався колишній працівник.

Так само варто уникати вживання морозива та різних молочних напоїв, оскільки у насадках автоматів для цих продуктів можуть міститися різні небезпечні речовини.

Водночас, деякі користувачі мережі, які також працювали у Макдональдсі, відмітили, що у їхніх філіях McDonald's насадки для автоматів з різними напоями чистять щодня.

"Ми чистили автомат із напоями та автомат на фраппе кожну нічну зміну. У якому McDonald's ви працювали, Боже мій?", – йдеться у коментарі.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що McDonald’s виплатить клієнтам $800 тис через опік дитини.

Дивіться також відео 5 каналу: БОЙКОТ "Міс Україна"! Зв’язки з рОСІЯНАМИ та замовчування війни. Подробиці СКАНДАЛУ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ