Штучний інтелект

Мережа фастфуд ресторанів у США планує замінити працівників на штучний інтелект

Shutterstock

Компанія працює над створенням свого програмного забезпечення

Популярна американська мережа мережа фастфуд ресторанів планує замінити своїх працівників на штучний інтелект, передає "Дивогляд" із посиланням на The Wall Street Journal.

Вже незабаром у закладах швидкого харчування Wendy's замість офіціантів можуть з'явитися роботи, які працюватимуть на базі штучного інтелекту і прийматимуть замовлення у відвідувачів.

У червні компанія має намір розпочати випробування системи у ресторані в Колумбусі, штат Огайо. Як повідомляють представники Wendy's, така система змусить відвідувачів фастфуд закладів повірити у те, що вони розмовляють з реальним співробітником ресторану, а не з роботом.

Цікаво також і те, що наразі Wendy's працює над створенням свого програмного забезпечення, яке базуватиметься на великій розмовній моделі від Google. Вона розробляється з метою розуміння акцентів і варіацій людської мови, а також для розуміння термінів, що стосуються продукції Wendy's.

Разом із цим, штучний інтелект повинен вміти відрізняти голос клієнта від фонових шумів (розмов інших людей, пісень по радіо тощо).

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що у Китаї на основі штучного інтелекту створили цифрову телеведучу.

Дивіться також відео 5 каналу: Ревізії ЛАВРИ наближаються до фіналу! Міністерство культури перевіряє останні 8 об'єктів

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ