McDonald's

McDonald’s виплатить клієнтам $800 тис через опік дитини – що сталося

Shutterstock

"Це важливе рішення суттєво завершує тяжкий і тривалий судовий процес"

Фаст-фуд ресторан McDonald’s виплатить клієнтам $800 тис через опік нагетсом, передає "Дивогляд" із посиланням на CNN.

Ще у 2019 році сім'я з дитиною з Флориди (США) відвідала McDonald’s і замовила кілька позицій, серед яких були нагетси. Скуштувавши курку у паніровці дівчинка отримала опік другого ступеня, а на нозі залишився шрам від гарячого продукту. Матір почула плач дитини, а після побачила, що гарячі шматочки їжі лежали на ногах дівчинки.

Родина вимагала від ресторану компенсацію у розмірі $15 млн за завдану шкоду дитині. У цивільному позові проти McDonald’s та одного з франчайзерів мережі позивачі відмітили, що дитина обпеклася саме курячим McNuggets. Компанію McDonald’s і власника закладу Upchurch Foods звинуватили у тому, що вони належним чином не попередили клієнтів про можливу шкоду від гарячого продукту.

Суд присудив родині $400 тис за травми і ще $400 тис за збитки, які можуть бути відшкодовані у майбутньому. Адвокати зазначили, що ця справа піднімає питання, чому в меню "Happy Meal", призначеному для дітей, є страви, які можуть спричинити такий опік.

"Це важливе рішення суттєво завершує тяжкий і тривалий судовий процес. Попередньо Upchurch Foods Inc і McDonald’s USA LLC визнали відповідальними за їхні протиправні дії, цей вердикт підтверджує, що тепер вони повинні зіткнутися з наслідками та забезпечити повне правосуддя", – сказали адвокати сім’ї.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Австралії оштрафували туриста майже на $2 тис за страви з McDonald's.

Дивіться також відео 5 каналу: Чиновники безбожно крадуть під час війни. Що на цей раз? Яніна знає!

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ