Знаки питання

В Австралії фермер потерпав від невідомого крадія – одного разу злочинець настільки багато з'їв, що не зміг сховатися (фото)

YouTube / VideoEffect

"Я був шокований"

В Австралії фермер встановив, що тривалий час його врожай їла дика тварина, про яку він навіть не здогадувався. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на ВВС.

Кілька тижнів власник розплідника Гамфрі Герінгтон не розумів, хто їсть його саджанці. Спершу він вважав, що крадіями є кози або набридливий опосум.

Однак коли він одного разу вчергове прийшов на роботу, то побачив серед обдертих евкаліптових рослин коалу. Тварина була приголомшена цією зустріччю, але надто багато з'їла, щоб втекти.

Цікаво, що крадій з'їв рослини, які спеціально вирощуються для місцевих коал, котрі перебувають під загрозою зникнення.

Коала
Коала
Фото: Humphrey Herington

Фермер обережно взяв тваринку в рушник і відніс до дерев поблизу. Вже за кілька днів тварина повернулася, але це не розлютило Герінгтона.

"Я просто не міг повірити, що це була коала. Я був шокований, але також дещо приголомшений", – розповів він.

Через те, що коала з'їла кілька тисяч рослин, це завдало збитків розпліднику в розмірі 6 тисяч австралійських доларів ($3,8 тис). Тому було прийнято рішення про побудову паркану навколо столів для розсади.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у Бразилії на чоловіка напав ягуар, але його несподівано врятував телефон.

Дивіться також відео 5 каналу: Родині повідомили про cмepть, а він вижив! Неймовірна історія військового з Рівненщини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ