Ягуар

У Бразилії на чоловіка напав ягуар, але його несподівано врятував телефон – фото

Mike Van Den Bos / Unsplash

Від хижака спершу спробували відбитися ножем

У Бразилії на пастуха напав ягуар, але раптовий вибух телефона врятував йому життя. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на New York Post.

40-річний сільськогосподарський робітник помітив, що його собаки на ранчо чомусь хвилюються. Коли він вирішив знайти джерело занепокоєння пса, то на нього несподівано кинувся ягуар.

Супутник пастуха використав ніж, щоб відбитися від хижака, але останнього це не налякало. На щастя, ягуар вгризся в область ноги чоловіка, де була кишеня з телефоном. Це призвело до вибуху літій-іонного акумулятора, що налякало тварину та змусило її втекти.

На місце інциденту прибули рятувальники, які надали постраждалому допомогу та доправили до клініки в Корумбі. Він отримав великі травми кінцівок і опік другого ступеня на нозі, який був спричинений вибухом.

Напад ягуара
Напад ягуара
Фото: Newsflash

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік загубився у джунглях Амазонки, зустрів ягуара та схуднув на 17 кг, але вижив.

Дивіться також відео 5 каналу: Портрети російського царя, бібліотека з методичками кРЕМЛЯ. Знахідки в одному з храмів УПЦ мп в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ