Паб

Чоловік зайшов у туалет пабу та несподівано побачив, як там у пісуар справляє потребу домашній улюбленець – кумедні фото

Eric Tompkins / Unsplash

"Чесно кажучи, він такий персонаж"

У Великій Британії відвідувача пабу здивував собака, який справляв потребу в чоловічому туалеті. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Manchester Evening News.

На фото помітно 4-лапого, який стоїть, як людина, біля пісуара. 5-річний домашній улюбленець на прізвисько Дакс мешкає у родині своєї 46-річної господарки Даніелли Д'юс.

За словами клієнтів пабу, тварина робила це і раніше, але зазвичай для цього він задирав лапу. Однак цього разу клієнту вдалося її сфотографувати.

Дакс
Дакс
Фото: The Plough / Facebook

"Його реакція, як і реакція всього пабу, була сповнена подиву й веселощів. Інший мій собака, Ізі, бігль – самка, але він теж так мочиться. Я ніколи їх не навчала, тому одному Богові відомо, як вони навчилися цьому", – поділилася Д'юс.

За словами британки, Дакс має специфічний характер, через який їжу потрібно розміщати на висоті як мінімум 1,8 метра від підлоги, інакше 4-лапий вкраде їжу у відвідувачів пабу.

"Чесно кажучи, він такий персонаж. У пабі так багато історій про нього, що люди будуть говорити про нього роками після того, як ми підемо. Він краде тут їжу в усіх...Він навіть відкривав сумки на блискавці, щоб красти чізбургери", – додала Даніелла.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США намагаються зловити видру, яка краде дошки для серфінгу та катається на них.

Дивіться також відео 5 каналу: "Діти для путіна": фільм-розслідування про насильницьку депортацію маленьких українців на росію

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ