ChatGPT

ChatGPT встановив діагноз пацієнта, який лікарі не могли ідентифікувати три роки

vctr.media

На це рідкісне захворювання страждає менше ніж 1% народжених на рік дітей у США

Популярний чат-бот ChatGPT діагностував пацієнту рідкісне захворювання, яке не могли встановити 17 лікарів понад 3 роки, передає "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

Чотирирічний пацієнт на ім'я Алекс страждав на хронічний біль, перепади настрою, втому та проблеми із пересуванням. За три роки маленький пацієнт відвідав понад 17 лікарів, які не могли встановити точний діагноз.

Тоді батьки звернулися до ChatGPT. Матір Алекса переглядала результати аналізів і тестів та вносила їх у систему. Чат-бот діагностував чотирирічному хлопчику розщеплення хребта та ваду розвитку спинного мозку.

Експерти відмітили, що на це рідкісне захворювання страждає менше ніж 1% народжених на рік дітей у США. Серед основних симптомів діагнозу: оніміння, біль, м’язова слабкість та проблеми із контролем руху.

Розщеплення хребта та ваду розвитку спинного мозку спричинені обмеженим кровотоком в результаті аномального закріплення спинного мозку до хребетного каналу.

У чотирирічного пацієнта встановили легку форму захворювання, а отже саме через це лікарям було важко діагностувати її. Лікування відбувається шляхом оперативного хірургічного втручання.

Наразі хлопчик проходить реабілітацію після успішного лікування.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект навчився діагностувати хворобу Альцгеймера на ранніх стадіях.

Дивіться також відео 5 каналу: Досвід німецького ДРЕЗДЕНА. Післявоєнна відбудова України

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ