COVID-19, коронавірус

Учені назвали новий симптом коронавірусу, що свідчить про тривале захворювання

Pixabay

"Це був вражаючий випадок"

Учені назвали новий симптом тривалого захворювання на коронавірус, передає "Дивогляд" із посиланням на The Independent.

Британські експерти з Університету Лідса ідентифікували новий симптом COVID-19, який свідчить про тривале захворювання. 33-річний пацієнт заявив, що коли він стоїть, його ноги поступово відчувають зростаюче навантаження, що супроводжується свербінням і потемнінням шкіри. Також на ногах може з'являтися висипання. Ці симптоми зникають, щойно чоловік лягає.

Знавці ідентифікували цей розлад, відомий як акроціаноз. Це стійке синє забарвлення периферичних ділянок тіла людини. Це явище спостерігається переважно на руках і ногах.

"Це був вражаючий випадок акроціанозу у пацієнта, який не відчував його до інфікування COVID-19. Пацієнти, які відчувають це, можуть не знати, що це може бути симптомом тривалого COVID-19 і дисавтономії, і можуть відчувати стурбованість тим, що вони бачать. Так само лікарі можуть не знати про зв’язок між акроціанозом і тривалим COVID-19", – сказав співавтор дослідження й доктор Манодж Сіван.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що світом стрімко поширюється новий підваріант Омікрону, який спровокував 80% захворювань.

Дивіться також відео 5 каналу:  БЕЗКОШТОВНЕ НАВЧАННЯ: у Черкасах запрацювала програма допомоги сім’ям військових

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ