Вірус, коронавірус

Учені назвали дві версії походження COVID-19

Pixabay

Дослідження і розслідування тривають

Спецслужби США висунули два варіанти походження коронавірусу, про які розповідає "Дивогляд" із посиланням на Interfax Україна.

Розвідувальна спільнота США оприлюднила звіт, в якому припустила, що COVID-19 міг утворитися природнім шляхом, або був створений штучно, як результат інциденту в лабораторії.

"Усі агентства вважають, що дві гіпотези є правдоподібним поясненням походження Covid-19: це природний контакт із інфікованою твариною та лабораторний інцидент", – йдеться у звіті.

Дослідження і розслідування походження вірусу тривають. У доповіді Незалежної комісії зазначається, що Китай перешкоджає проведенню розслідування обставин виникнення небезпечного інфікування.

Варто нагадати, що раніше директор ФБР Крістофер Рей відмітив, що витік коронавірусу відбувся в результаті лабораторного інциденту в Ухані, Китай.

Дивіться також відео 5 каналу: Випробування цієї війни: я готова, що мене поховають, не готова була до смерті ДА ВІНЧІ – Корчинська

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ