Крістофер Рей

Тепер не конспірологія: директор ФБР заявив, пандемія Covid-19 могла початися через витік із лабораторії в Китаї

Фото з відкритих джерел

Є побоювання, що віруси потраплять до рук "якихось поганих хлопців, ворожої національної держави, терористів, злочинців"

За словами директора Федерального бюро розслідувань США Крістофер Рея, пандемію коронавірусу, ймовірно, спричинив витік вірусу з китайської лабораторії в Ухані. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Fox News.

"ФБР вже давно вважає, що причиною пандемії, швидше за все, є потенційний інцидент у лабораторії в Ухані. Тут ви говорите про потенційний витік з лабораторії, яку контролює китайський уряд", – заявив він.

За словами Рея, Пекін робить все можливе задля перешкоджання та заплутування американських та інших міжнародних фахівців, які намагаються встановити походження Covid-19. Також уряд Китаю блокує розслідування щодо цього питання.

Директор ФБР додав, що в американських спецслужбах є фахівці, які займаються "небезпеками біологічних загроз". Їхні дослідження стосуються нових вірусів, у тому числі коронавірусу. У них є побоювання, що подібні віруси потраплять до рук "якихось поганих хлопців, ворожої національної держави, терористів, злочинців".

Раніше "Дивогляд" розповідав, що бустерні щеплення мають нетривалий захисний ефект.

Дивіться також відео 5 каналу: Будка для собаки з підігрівом: технічна новація від мешканця Черкащини

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ