Російський солдат

російських вояк штурмувати українців відправляють з лопатою – відео

Shutterstock

"Відправляють як худобу на забій"

Мобілізовані росіяни, представники "другої армії світу" скаржаться на те, що російська влада відправляє їх на війну проти України без належних зброї та спорядження, передає "Дивогляд".

чмобікі записали відеозвернення до керівництва, в якому поскаржилися на те, що їх змушують штурмувати українську армію лише з автоматами і лопатами, у той час, як українці мають потужну зброю:

"Ми були кинуті на штурм бетонного укріпрайону ЗСУ, маючи при собі стрілецьку зброю та лопати. Це стало бійнею для нас! Ми зазнали втрат убитими та пораненими. Ми не були підготовлені до штурму ні фізично, ні психологічно", – йдеться у відеозверненні.

 

Разом із цим, окупанти заявили, що зазнають великих втрат живої сили, але попри це їх продовжують використовувати як "гарматне м'ясо" і мають намір вже незабаром кинути на укріплення української армії ЗСУ:

"Ми звичайні працівники із цивільною професією. Нас знову хочуть відправити на штурм того самого району. У 21 столітті людей, які відгукнулися стати на захист своєї батьківщини, відправляють як худобу на забій", – скаржаться загарбники.
 
Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що росіяни тікають з поля бою під Вугледаром на карачках.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ