Прапор США

У США дитину вбила рідкісна амеба, яка пожирає мозок

Istrfry Marcus / Unsplash

Ці створіння населяють ґрунт, теплі прісноводні озера, річки, ставки та гарячі джерела

У США рідкісна інфекція Naegleria fowleri вбила 1-річного хлопчика, який міг нею заразитися на водному атракціоні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на CNN.

4 вересня у лікарні Арканзасу помер 16-місячний хлопчик, який перед цим провів кілька днів у медзакладі. Перевірка Департаменту охорони здоров'я штату показала, що жертва, судячи з усього, інфікувалася на майданчику для водних розваг заміського клубу Літл-Рока.

Фахівці взяли зразки з водного атракціону та басейну, після чого відправили їх до Центру з контролю і профілактики захворювань для оцінки. Один зі зразків мав дієздатну Naegleria fowleri.

Слід зазначити, що Naegleria fowler є амебою, яка поїдає мозок і руйнує його тканини, що стає причиною набряку і, переважно, смерті. Ця істота населяє ґрунт, теплі прісноводні озера, річки, ставки та гарячі джерела.

Згідно з інформацією Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC), у деяких випадках люди заражалися Naegleria fowleri з води для відпочинку, де недостатньо хлору. Зокрема, це стосувалося басейнів або парків для серфінгу. У США зараження Naegleria fowleri фіксують рідко – інфікуються приблизно троє людей на рік, переважно такі випадки завжди смертельні.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що вперше у світі людина заразилася смертельно небезпечним рослинним грибком.

Дивіться також відео 5 каналу: Гуртожиток для ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ. В яких умовах живуть біженці?

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ