Смерть

Чи існує потойбічне життя – пояснення вченого-фізика

Pixabay

Також він відповів, чим є людина

Професор натурфілософії в Університеті Джона Гопкінса Шон Керролл поділився своєю думкою щодо можливості існування потойбічного життя з  наукової точки зору. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Daily Mail.

За словами фізика-теоретика, закони фізики, які знаходяться в основі повсякденного життя, повністю зрозумілі вченим. Він стверджує, що після смерті людини немає матеріального розуміння, яким чином життя продовжується в якихось інших світах.

"Це тому, що не існує частинок і сил, які могли б утримувати інформацію у вашому мозку після смерті. Не існує способу, щоб знання про те, ким ви були до смерті, збереглися після того, як хімічна реакція, яка визначає ваше життя, завершиться. І я говорю насправді не про якийсь позаматеріальний дух, який якимось чином залишався б вами навіть після того, як ваше тіло перестало існувати – це несумісне з законами фізики", – розповів Керолл.

На думку позаштатного професора Інституту Санта-Фе, наразі непотрібно аналізувати цю тему глибше, бо навіть її суть несумісна з фізичними теоріями про те, як відбувається життя.

"Ви – це сукупність атомів, які підкоряються законам природи: ви не фізичний м'ясний мішок, яким керує маленький згусток духовної енергії", – додав він.

Раніше "Дивогляд" повідомляв, що в Іспанії чоловік "ожив" під час розтину.

Дивіться також відео 5 каналу: Парад коргі на честь королеви Єлизавети ІІ у Лондоні

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ