Зевс

"У нього було велике життя за короткий час": після ампутації лапи помер найвищий собака у світі

Guinness World Records

Після операції у нього зафіксували ускладнення

У 3-річному віці помер найвищий собака у світі, якого звали Зевс. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Instagram його господарів.

Нещодавно ветеринари діагностували у тварини рак кісток, через що їй довелося ампутувати передню лапу. Операцію провели на початку вересня, після чого ветеринар сказав, що "краще і бути не могло".

Але вже за кілька днів стало відомо, що у Зевса зафіксували ускладнення після операції.

"Вони помітили, що він не хоче їсти, і він був більш млявим. Минулої ночі у нього була незначна температура. У нього також трохи синя ділянка навколо рота. Зробили аналіз крові та рентген грудей. Вони виявили, що у нього аспіраційна пневмонія, а це означає, що у нього рідина та бактерії в легенях. Він буде в лікарні ще мінімум декілька днів", – поділилася родина собаки.

Господарі просили людей молитися за швидке одужання домашнього улюбленця. Однак, на жаль, Зевсу не вдалося видужати і він помер.

"Йому більше не болить. Мама була там, тримала голову і чухала вуха щосекунди. Його дуже-дуже любили. У нього було велике життя за короткий час. Його лікарі спробували абсолютно все, бо він був занадто хворим", – йдеться у повідомленні.

Зазначимо, що Зевс потрапив до Книги рекордів Гіннеса минулого року. Тоді фахівці офіційно провели вимірювання та встановили, що його зріст становить 1,046 м.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що помер собака із Сум, який постраждав від обстрілу росіян.

Дивіться також відео 5 каналу: ВАНДАЛІЗМ чи РЕКОНСТРУКЦІЯ. ЯКЕ П@ДЛO позривало фотографії воїнів зі Стіни пам’яті в Києві

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ