Гроші

Переважно сидить у телефоні: чоловік розповів, як знайшов роботу своєї мрії

John Mcarthur / Unsplash

"Я був на роботі приблизно 67 годин протягом 2 тижнів, і я виконував свої робочі обов'язки 7 з цих годин"

Чоловік влаштувався на роботу нічним кур'єром служби медичної допомоги, за яку отримує повноцінну зарплатню, але майже не має робочих справ. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Reddit.

За словами чоловіка, роботодавець терміново шукав працівника, а тому запропонував йому вищу заробітну платню. Однак сюрпризом виявилося те, що за одну зміну в середньому він виконує лише одну доставку, а решту часу просто сидить у телефоні та займається власними справами. Вночі в офісі компанії з ним знаходиться лише один колега.

"Оскільки мені було нудно, я трохи порахував. Я був на роботі приблизно 67 годин протягом 2 тижнів, і я виконував свої робочі обов'язки 7 з цих годин, а інші 60 – сидів у телефоні", – поділився він.

Його обов'язки також залежать він менеджерів, які мають прийняти, оформити та передати замовлення кур'єру. Річ у тому, що вночі вони майже не працюють, відповідно залишаючи нічного кур'єра без завдань. Скільки саме він отримує за таку "важку" працю – чоловік не повідомив.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік випадково отримав суму, яка у 367 разів перевищила розмір зарплатні.

Дивіться також відео 5 каналу: ТОП ПРОДАЖНИХ ВІЙСЬККОМІВ. Хабарі в $, побиття підлеглих, дорогі подарунки. НАЙГУЧНІШІ ВИПАДКИ

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ