Гроші

Чоловік випадково отримав суму, яка у 367 разів перевищила розмір зарплатні – яке несподіване рішення він прийняв

Shutterstock

Гроші прийшли від компанії, яка розірвала з ним контракт

В Угорщині чоловік отримав від свого колишнього роботодавця суму грошей, яка у 367 разів перевищила розмір зарплатні. Про це повідомляє "Дивогляд" із посилання на Slovenia Posts.

Навесні компанія уклала з чоловіком пробний контракт, який розірвала вже за місяць. Потім він захотів, щоб його зарплатню у розмірі 92 549 форинтів (238 євро) перевели на рахунок австрійського банку.

Однак замість зазначеної суми працівники компанії випадково надіслали 92 549 євро. Однак чоловік прийняв несподіване рішення – він відмовився від повернення величезної різниці, а тому ця ситуація завершилася судом.

Компанія, де раніше працював угорець, звинуватила його у незаконному привласненні після того, як він навів низку відмовок задля того, щоб залишити собі гроші. Наприклад, він казав, що не має доступу до свого рахунку в Австрії.

Одночасно з цим чоловік зняв приблизно 15,5 тис євро готівкою з цього рахунку через банкомат на півдні Угорщини, а потім переказав ці кошти на інший банківський рахунок.

Згодом австрійська влада зафіксувала більшу частину коштів на рахунку в банку та повернула їх компанії. Остання сподівається на повернення у судовому порядку коштів, які залишилися. Також колишнього співробітника можуть притягнути до штрафу.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що чоловік повідомив про вихід на пенсію і вже за 3 дні став мільйонером.

Дивіться також відео 5 каналу: Отакі казки, малята. Подвійне життя та інші таємниці Діда Панаса

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ