Гаманець

Деяким українським пенсіонерам можуть припинити виплачувати пенсії і соцдопомогу – подробиці

Unsplash

З 1 серпня поновлюється процедура проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів

В Україні припинять виплачувати пенсію і соціальну допомогу деяким категоріям громадян, передає "Дивогляд" із посиланням на пресслужбу Ощадбанку

У зв'язку із завершення пандемії COVID-19 в Україні, з 1 серпня поновлюється процедура проведення фізичної ідентифікації пенсіонерів та одержувачів соцдопомоги серед внутрішньо переміщених осіб (ВПО). Таким чином, українці-пенсіонери, які виїхали за кордон і перебувають там, повинні щороку проходити фізичну ідентифікацію. У разі порушення цього правила виплати коштів можуть призупинити.

"Після проходження фізичної ідентифікації за встановленою процедурою видаткові операції за рахунком автоматично розблоковуються банком не пізніше наступного календарного дня", – йдеться у повідомленні.

Для проходження процедури фізичної ідентифікації необхідно особисто звернутися до будь-якого відділення Ощадбанку:

"При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу, та основну платіжну картку або основне ЕПП (електронне пенсійне посвідчення). Потрібно надати працівнику банку основну картку або основне ЕПП та паспорт чи інший документ, що посвідчує особу", – зазначають у банку.

Наступним кроком необхідно провести отримання готівки або перегляд залишку коштів на рахунку через касовий POS-термінал. Ця операція передбачає введення особою PIN-коду.

"Наголошуємо на тому, що питання припинення або продовження нарахування пенсійних або інших соціальних виплат на карткові рахунки внутрішньо переміщених осіб належать до компетенції відповідних державних органів, які здійснюють відповідні соціальні виплати", – йдеться у заяві фінустанови.

Нагадаємо, раніше "Дивогляд" розповідав, що в Україні скасують фінансову допомогу для деяких категорій ВПО, але декільком подовжать.

Дивіться також відео 5 каналу: ЦЬОГО НІХТО НЕ ПОМІТИВ! ФАТАЛЬНА ПОМИЛКА БАНКОВОЇ / ПОЧУЙТЕ ЗСУ / ВІДПУСТКА ДЛЯ ВІЙСЬКОВИХ/ ОМЕЛЯН

 Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ