Аукціон

На аукціоні продали цікаву купюру номіналом $10 тисяч, випущену в 1934 році – фото

Shutterstock

Це один із найякісніших зразків, які досі існують

У США на аукціоні відбувся продаж купюри номіналом $10 тисяч, яку випустила Федеральна резервна система у 1934 році. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на Heritage Auctions.

Унікальний артефакт продали приватному колекціонеру, який виклав за цю пам'ятку історії $480 тис. Фахівці стверджують, що це один із найякісніших зразків, які досі існують.

Зазначимо, що на купюрі розміщене зображення міністра фінансів Селмона П. Чейза. Ця банкнота так і не потрапила в обіг, а тому вона отримала рейтинг виняткової якості паперу.

Цікаво, що у 1969 році у США припинили випускати всі купюри  номіналом понад $500 через низький рівень використання. Власне, купюрами у розмірі $10 тисяч користувалися лише для того, щоб переказувати гроші між банками Федерального резерву.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що у США за $191 тисячу продали картину, яку до цього придбали за $4.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЛЮДИ! Окупанти ДЕМОРАЛІЗОВАНІ боями ґвалтують та грабують цивільних у Токмаку. Є 50 свідчень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

 

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ