чат-бот ChatGPT компанії OpenAI

Популярний чат-бот ChatGPT став "розумнішим" – що він тепер вміє (відео)

engadget.com

Тепер він ще більше нагадує людину

В OpenAI випустили велике оновлення чат-бота ChatGPT, який працює на базі мовної моделі GPT. Про це повідомляє "Дивогляд" із посиланням на офіційний блог компанії.

За словами розробників, тепер нейромережа може "бачити, чути і говорити", що робить її ще більш схожою на людину.

Голос

У ChatGPT і раніше можна було щось спитати голосом за допомогою мобільного додатку. Однак тепер у чат-бота з'явився свій голос – користувачі можуть обрати один з п'яти варіантів.

Слух

Нейромережа навчилася відповідати на питання, які користувач вимовив з включеним мікрофоном, а не написав. Цією функцією можна скористатися тільки у мобільному додатку.

Око

Оновлена технологія тепер розпізнає та аналізує зображення. Наприклад, якщо у людини зламався велосипед, то вона може сфотографувати та надіслати його чат-боту, який розповість, як його полагодити. Також він може аналізувати складний графік і ділитися висновками.

Спершу нові функції зроблять доступними лише для підписників тарифів Plus (19,99 долара на місяць) і Enterprise, але згодом ними зможуть скористатися всі.

Раніше "Дивогляд" розповідав, що штучний інтелект від Google навчився прогнозувати генетичні захворювання.

Дивіться також відео 5 каналу: НЕЛЮДИ! Окупанти ДЕМОРАЛІЗОВАНІ боями ґвалтують та грабують цивільних у Токмаку. Є 50 свідчень

Поки на нашій землі війна, навіть "Дивогляд" – це не про котиків і пандочок, а про перемоги нашого війська! Наш Telegram – Дивогляд 5.UA.

Допоможи ЗСУ – врятуй свій дім: офіційні реквізити та посилання.

ПРОКОМЕНТУЙТЕ

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ